Objednejte si nás!

Kvalita Family Market

Kvalita je pro nás absolutní prioritou!

 

Kvalita je základ

Kvalita je pro nás vždy na prvním místě! Našim zákazníkům proto nabízíme jen to nejlepší – produkty vyrobené z velmi kvalitních surovin, které pochází z pečlivě vybraných pěstitelských, chovných a lovných oblastí. Vždy spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli, kteří splňují vysoké standardy kvality ve všech oblastech výroby. Kvalitu našich výrobků navíc pravidelně kontrolujeme, a to nejen interně, ale také prostřednictvím auditů nezávislých institucí. Jedině tak si můžeme být jistí, že špičková kvalita našich výrobků je trvalá.

Hluboké zamrazení

Jedním z klíčových faktorů pro udržení vysoké kvality výrobků je hluboké zamrazení. Jedná se o nejlepší a nejpřirozenější formu konzervace – suroviny a produkty jsou co nejrychleji po sklizni, výlovu nebo zpracování šokově zamrazeny na velmi nízké teploty. 

Nepřerušený teplotní řetězec

Kvalitu hluboce zmrazených potravin výrazně ovlivňuje způsob skladování. Pouze systém prodeje Family Market může zaručit, že nedochází k porušení tzv. teplotního řetězce. To znamená, že po celou dobu přepravy, od výrobce až k zákazníkům, je teplota výrobku striktně udržována na hodnotě -18 °C a nižší. Díky tomu zůstane kvalita výrobků neporušena.

Garance kvality

Kvalitu výrobků garantujeme! Pokud nebudete spokojeni, obchodní zástupce Vám výrobek vymění nebo vrátí peníze.

Ocenění kvality

Špičková kvalita produktů německé společnosti eismann, se kterou nadále spolupracujeme, byla mnohokrát oceněna i ze strany nezávislých institucí - např. německé zemědělské společnosti (DLG). Výrobky eismann získaly bronzovou, stříbrnou nebo dokonce zlatou medaili kvality, kterou tato společnost každoročně uděluje pouze výrobkům, které dosahují nadprůměrných hodnot v oblasti výběru surovin, procesu zpracování a celkového chuťového prožitku.

MSC

Family Market spolupracuje s Marine Stewardship Council (MSC), což je nezávislá globální organizace, která se celosvětově zasazuje za odpovědný a udržitelný rybolov. Mezi hlavní cíle této organizace patří prevence nadměrného rybolovu, zachování biologické rozmanitosti oceánu nebo ohleduplnost k mořskému ekosystému. Výrobky certifikované touto organizací jsou označeny modrým logem MSC (v sortimentu např. 6028 Rybí filety Aioli, 6024 Obalená treska Family nebo 6077 Obalovaná treska).