Objednejte si nás!

Práce u Family Market

U Family Market jsou dobré nápady, kreativita a pracovní výkony vždy oceněny - úspěšní a aktivní zaměstnanci a obchodní zástupci najdou vždy svého uznání a ocenění.

Názory každého z naší společnosti - ať již zaměstnance nebo obchodního zástupce - jsou vždy vítány a je jim přisuzována veliká vážnost. Otevřená a upřímná komunikace, výměny názorů a společné diskuse nás posouvají kupředu a jsou motorem našeho růstu.

 

Josef, Oblastní manažer prodeje, Brno

„Před dvaceti lety jsem nastoupil jako asistent vedoucího prodeje ke společnosti Family Frost. Tenkrát by mě vůbec nenapadlo, že někdy budu psát článek o tom, proč tady stále pracuji.  Ale je to naprosto jednoduché – protože mě to stále baví.      

Rozhodně nemohu tajit, že za dvacet let u jedné společnosti (i když během těch let změnila svého majitele i jméno) toho člověk hodně zažije. Že byly chvíle a situace, kdy má člověk pocit, že docházejí síly.  Pak ale přijdou jiné chvíle, ty chvíle úspěchu, kdy se podaří, že se stanete vedoucím pobočky, ta pobočka se po několika letech stane nejlepší pobočkou celé firmy a podaří se jí to několikrát zopakovat. Nic z toho by se ale nemohlo nikdy podařit, kdyby člověk neměl kolem sebe ty správné lidi. Za tu dobu jsem měl možnost spolupracovat s desítkami a stovkami různých lidí, kteří měli k práci různý přístup.  Lidé, kteří pracují v přímém prodeji – což je podle mého názoru jedno z nejtěžších odvětví obchodu, jako takového vůbec, jsou odolní a jedno nebo dvě „ne“ je nemůže nikdy odradit. Velmi důležité je také to, že každý den se děje něco nového a za celou dobu jsem nezažil dva dny, které by byly stejné.

Takže pokud někdo z Vás přemýšlí o tom, kde by mohl pracovat příštích dvacet let, tak u nás jsou dveře otevřené."

 

 

 

 

Jaroslav, Team Leader, Březhrad

"Ve společnosti působím od roku 2002, začínal jsem na pozici Obchodního zástupce, nyní působím na pozici Team Leadera na depu Březhrad. Za téměř 15 let mého fungování ve společnosti se toho hodně změnilo, ale žlutá autíčka jsou stále na cestách za svými zákazníky a v prvé řadě jde vždy o spokojenost zákazníka.

Práce u Family Market je velmi specifická a dynamická, každý den je jiný. Přímý prodej je ten nejtěžší, ale v mnoha ohledech i nejlepší. Výhodou je okamžitá zpětná vazba od zákazníka. Vyjádření spokojenosti i sbírání nových podnětů ke zlepšení. Další výhodou je, že se mohu spolehnout na kvalitu a exkluzivitu výrobků a jsem pyšný na to, že tyto výrobky mohu zákazníkům nabídnout.

Na pozici Team Leadera mám možnost se stále potkávat s novými lidmi, obchodními zástupci a s každým nově příchozím pro mě začíná nová výzva. Vše ho naučit a co nejrychleji zapracovat do systému přímého prodeje. I já sám se neustále učím něco nového.

Každému budoucímu Team Leaderovi bych doporučil si projít trainee programem, aby získal zkušenosti nejen v oblasti přímého prodeje, v každodenní komunikaci se zákazníky, ale i v oblasti získávání nových zákazníků. Pak teprve může předávat své zkušenosti jako plnohodnotný Team Leader novým obchodním zástupcům.  A co dále nesmí chybět? – cílevědomost, samostatnost, přirozená autorita a tah na branku."