Objednejte si nás!

Servis Family Market

Kvalita, exkluzivita, servis - tři základní pilíře Family Market. Co vlastně znamená servis Family Market?

 

Profesionální servis Family Market

Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis – nákup v pohodlí domova, poradenství a dodání kvalitních a jedinečných výrobků.

 

Nákup v pohodlí domova

Za nákupem nemusíte nikam vyrážet, protože obchodní zástupce Family Market přijde až k Vašim dveřím, nabídne Vám zboží z prodejního katalogu a vybrané zboží Vám přinese. A pokud si to budete přát, uloží jej přímo až do Vašeho mrazáku.

 

Poradenství

V nabídce máme více než 200 výrobků, s jejichž výběrem Vám prodejce vždy rád poradí. Zjistí Vaše představy a potřeby a na jejich základě Vám doporučí ty nejvhodnější výrobky a jejich kombinace. A neopomene zmínit ani způsob, jak tyto výrobky co nejlépe připravit.

 

Pravidelnost

Obchodní zástupce si s Vámi domluví termín – den a čas – kdy Vás bude pravidelně navštěvovat. V tomto termínu pak budete mít možnost vždy jednou za 14 dní nakoupit.

Jako zákazník společnosti Family Market se nezavazujete k žádným pravidelným odběrům.

 

Předběžné objednávky

V některých případech se může stát, že novinky a výrobky ve slevě jsou nabízeny pouze v omezeném množství. Využijte proto jedinečné možnosti si tyto výrobky objednat s předstihem. Stačí informovat Vašeho prodejce během pravidelné návštěvy a za 14 dní je zboží Vaše. Nově využijte také možnost předobjednávek na internetu! Dále pro Vás připravujeme akce, které budou moci využít pouze naši zákazníci registrovaní na webových stránkách. Proto neváhejte a registrujte se ještě dnes.

 

Zákaznická linka

Jsme zde pro Vás! Váš prodejce je Váš hlavní kontaktní partner, nicméně Vaše dotazy ohledně servisu či výrobků velmi rádi zodpovíme a kompetentně poradíme.

Zákaznická linka: 323 606 808