Objednejte si nás!

Zkušenosti prodejců

 

 

 

Petr Fridrich, tým Březhrad u Hradce Králové

"Jedna z věcí, která mě na práci Obchodního zástupce baví je přímý kontakt se zákazníky. Jsem rád, když jim mohu představit novinky z našeho sortimentu, sdělovat jim recepty a doporučovat zákazníkům, jak nejlépe připravit chutné jídlo. Velmi mne těší, když při další návštěvě dostanu od zákazníků pochvalu a poděkování za dobrou radu.

Základem úspěchu je nejen houževnatost a vysoké pracovní nasazení, ale budování si velmi dobrých, nebojím se říci rodinných vztahů se svými zákazníky. Ke svým zákazníkům chodím na návštěvu, nikoliv prodávat – pro mne je vztah a důvěra zákazníka prioritou.

Tato práce mi dává určitou svobodu, flexibilitu a volnost. Jsem rád mezi lidmi, mám rád kontakt se zákazníky a mohu si svůj čas plně organizovat. Na mé práci je pozitivní, že je jako zrcadlo, jak se chovám ke svým zákazníkům, tak se oni chovají ke mně. Proto je velmi důležité se o své zákazníky pravidelně starat, plnit sliby v podobě objednávek a být ten, na koho se zákazník pravidelně těší.

Nováčkům bych zejména v začátcích doporučil, že je důležité mít trpělivost a vytrvalost !!

Je to práce, která když se dělá poctivě, tak člověka naplňuje, jak po stránce osobního růstu (zdokonalování si prodejních dovedností, komunikace se zákazníky a jeho motivace), tak i po stránce finanční (díky neomezenému stropu jsem finančně nezávislý).

Mohu s čistým svědomím říci, že moje práce je mým koníčkem neměnil bych."

 

Václav Horáček, tým Kropáčova Vrutice u Mělníka

„Samostatnost, svoboda, úspěch! O tom je moje práce. Co mám ale nejraději, je můj skvělý vztah se zákazníky. Sám sebe moc hecovat k lepším výsledkům ani nemusím, dělá to totiž celý náš tým, to je velká motivace. Klíčem k úspěchu jsou zákazníci, jak ti noví, tak i vztah s těmi kmenovými."

 

       

Tomáš Galbavý, tým Kropáčova Vrutice u Mělníka  

„Baví mě to, že jsem pánem svého času. Rád bych především zmínil, že za mým úspěchem stojí propracovaný prodejní systém a jeho dodržování. Každý si musí najít cestu! V rámci mých dřívějších pracovních zkušeností je moje spolupráce s Family Market to nejlepší, co mě mohlo potkat. Jezdím ke svým zákazníkům již čtvrtým rokem a s většinou z nich mám rodinné vztahy, i buchtu mi upečou. :-) Snažím se být pro ně nejenom dodavatelem, ale hlavně rádcem. Když dobře poradím, tak se mi to vrátí nejenom příště, ale napořád.“

 

 

Jana Frymlová, tým Jažlovice u Prahy  

„V dnešní době nemají ženy moc možností a emancipace jde stranou. To je špatné. Časová flexibilita, děti dopoledne, odpoledne práce. Je pro mě důležitý vztah se zákazníkem. Vyplácí se mi s úsměvem vyslechnout zákazníka, zjistit, co má rád a následně poradit s přípravou našich výrobků. Můžu s klidným svědomím všem říct, že úspěšně podnikám!"