Zdraví & krása

Přinášíme Vám žhavé novinky ze světa zdraví a krásy, inspirujte se a vyzkoušejte naše potravinové doplňky stravy. Naučte se s námi žít zdravěji! Aktivní život, dostatek sportu a zdravý životní styl se odráží v našem vzhledu, náladě i v kvalitě našeho života. Všeobecné rady zní - jíst pravidelně menší porce kvalitního jídla, zařadit do jídelníčku dostatečné množství ryb a mořských plodů, přijímat bílkoviny z kvalitního masa, denně jíst zeleninu a ovoce, dodržovat pitný režim.

Zelenina a ovoce

Dostatečné množství zeleniny a ovoce by měl být základ každého jídelníčku. V zimních měsících nebývá přísun vitaminů optimální, proto Vám přinášíme řešení v podobě našich produktů. Díky nejkvalitnějším surovinám a šetrnému zpracování můžete mít tu nejlepší zeleninu na stole po celý rok. Naše exkluzivní zeleninové a ovocné výrobky vynikají svou skvělou chutí, i po rozmrazení si uchovávají čerstvost a vitaminy. Na kvalitu klademe ty nejvyšší požadavky, proto Vám můžeme zaručit, že budete vždy spokojeni.

Ryby

Nepostradatelná, ale bohužel často opomíjená součást jídleníčku jsou mořské i sladkovodní ryby a mořské plody. Pravidelná konzumace ryb je pro tělo velmi důležitá. Prospívá našemu zdraví díky vitaminu D, jódu a omega-3 mastným kyselinám, chrání náš zrak, zlepšuje myšlení a náladu. Odborníci doporučují zařadit ryby alespoň 3x týdně do našeho jídelníčku. U našich ryb máte jistotu, že nikdy nesáhnete vedle. Rybí produkty od nás v té nejvyšší kvalitě chutnají přece vždycky nejlépe!

Maso

Maso, drůbež, ryby a luštěniny jsou hlavní zdroj bílkovin důležitých pro naše tělo. Proč jsou vlastně tak důležité? Bílkoviny jsou hlavní stavební složkou lidského těla, dokáží zasytit, zrychlují metabolismus, podporují růst svalů a regeneraci a udržují zdravé kosti. Vyberte si šťavnaté, chutné maso z naší nabídky a ušetřete spoustu času zdlouhavou přípravou - většinu jsme již udělali za Vás.